Șocant! Un tânăr de 21 de ani a încercat să-și pună capăt zilelor din cauza stresului

19 februarie 2019

Un tânăr de 21 de ani, din comuna Todirești, a încercat să-și pună capăt zilelor din cauza stresului, dar și a depresiei.

Acesta a ajuns, luni seară, la Unitatea de Primiri Urgenţe din cadrul Spitalului „Sf. Ioan cel Nou” Suceava după ce a înghițit mai multe medicamente. Părinții săi au dat de el.

El a fost diagnosticat cu „intoxicaţie voluntară medicamentoasă”, apoi a primit îngrijiri medicale, în prezent fiind în afara oricărui pericol.

Alte stiri

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Reproducerea totală sau parțială a materialelor este permisă numai cu acordul expres al SuceavaNews.ro.
© Copyright SuceavaNews.ro | Gazduit de SpeedHost.ro | Realizat de DowMedia