Un tânăr de 21 de ani, din comuna Todirești, a încercat să-și pună capăt zilelor din cauza stresului, dar și a depresiei.
Acesta a ajuns, luni seară, la Unitatea de Primiri Urgenţe din cadrul Spitalului „Sf. Ioan cel Nou” Suceava după ce a înghițit mai multe medicamente. Părinții săi au dat de el.
El a fost diagnosticat cu „intoxicaţie voluntară medicamentoasă”, apoi a primit îngrijiri medicale, în prezent fiind în afara oricărui pericol.
Reproducerea totală sau parțială a materialelor este permisă numai cu acordul expres al SuceavaNews.ro.
© Copyright SuceavaNews.ro | Gazduit de SpeedHost.ro | Realizat de DowMedia