Un bărbat din Șcheia, abia întors din străinătate, a încercat să se sinucidă cu antigel

21 octombrie 2018

Un bărbat, în vârstă de 47 de ani, din comuna Șcheia, abia întors din străinătate, a încercat să se sinucidă.
Soția sa a sunat la 112, vineri, și a cerut un echipaj medical după ce bărbatul său a devenit obosit și depresiv, fiind foarte agitat.

like facebook, suceava, news, stiriCadrele medicale au constatat că soțul femeii a ingerat antigel. Acesta a refuzat transportul la spital, dar la scurt timp femeia a chemat din nou cadrele medicale deoarece acesta a devenit inconștient.

Bărbatul a fost internat la Spitalul Suceava.

Alte stiri

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Reproducerea totală sau parțială a materialelor este permisă numai cu acordul expres al SuceavaNews.ro.
© Copyright SuceavaNews.ro | Gazduit de SpeedHost.ro | Realizat de DowMedia