Cumplit! Un sucevean a intrat în depresie după ce i-a murit soția. A încercat să se sinucidă

3 august 2018

Un bărbat, în vârstă de 66 de ani, din municipiul Suceava, a intrat în depresie după moartea soției sale. El a  ajuns, marți, în stare gravă la spital după ce a încercat să se sinucidă.

like facebook, suceava, news, stiriOmul a înghițit mai multe medicamente, dar din fericire un vecin a dat peste el la timp și a chemat ambulanța.

Suceveanul a fost transferat la secția de Psihiatrie.

Polițiștii au început cercetări în acest caz.

Alte stiri

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Reproducerea totală sau parțială a materialelor este permisă numai cu acordul expres al SuceavaNews.ro.
© Copyright SuceavaNews.ro | Gazduit de SpeedHost.ro | Realizat de DowMedia