O femeie din Siret a avut parte de un șoc când a ajuns acasă, luni după-amiază. Aceasta și-a găsit soțul mort în locuință. Bărbatul, Ion P., de 58 de ani, din Siret și-a pus capăt zilelor spânzurându-se de o grindă din bucătărie.
Femeia a sunat la 112, dar din păcate nu s-a mai putut face nimic pentru salvarea vieții bărbatului.
Trupul neînsuflețit al acestuia a fost ridicat pentru efectuarea necropsiei. Polițiștii au deschis o anchetă în acest caz. Nimeni nu știe ce l-a determinat pe bărbat să își ia zilele.
Reproducerea totală sau parțială a materialelor este permisă numai cu acordul expres al SuceavaNews.ro.
© Copyright SuceavaNews.ro | Gazduit de SpeedHost.ro | Realizat de DowMedia