Un tânăr, în vârstă de 17 ani, din comuna Zamostea, a ajuns de urgență la spital, în noaptea de marți spre miercuri, pe un stâlp de înaltă de tensiune.
Acesta se afla cu un prieten de-al său căruia îi mărturisea că vrea să se sinucidă din cauza unor probleme în dragoste, astfel că, beat fiind, s-a urcat pe un stâlp.
În ciuda insistențelor prietenului său să se dea jos, tânărul de 17 ani a refuzat, iar la un moment dat a fost electrocutat.
Din fericire, a scăpat cu viață și a ajuns la spital pentru îngrijiri medicale.
Reproducerea totală sau parțială a materialelor este permisă numai cu acordul expres al SuceavaNews.ro.
© Copyright SuceavaNews.ro | Gazduit de SpeedHost.ro | Realizat de DowMedia
[…] Tânăr de 18 ani, electrocutat pe un stâlp. A amenințat că vrea să se sinucidă […]
[…] citeste mai mult aici […]