Un tânăr de 18 ani a încercat să se sinucidă cu otravă de șobolani

4 iulie 2016

beat spital accident ranitUn tânăr de 18 ani din Dolhasca a ajuns la spital, sâmbătă seară, după ce a încercat să se sinucidă cu otravă de șobolani.

Mihai P.  suferă de otită și din cauza durerilor foarte mari a încercat să-și pună capăt zilelor.

like-facebookMedicii de la Spitalul Județean Suceava i-au acordat îngrijiri medicale, iar în prezent starea acestuia este stabilă.

Polițiștii fac cercetări în acest caz.

 

Alte stiri

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Reproducerea totală sau parțială a materialelor este permisă numai cu acordul expres al SuceavaNews.ro.
© Copyright SuceavaNews.ro | Gazduit de SpeedHost.ro | Realizat de DowMedia