Sucevean sub influența drogurilor, dus de urgență la spital

26 februarie 2019

Un bărbat de 29 de ani, din municipiul Suceava, aflat sub influența drogurilor, a ajuns, luni, la Unitatea de Primiri Urgențe a Spitalului Județean Suceava.

Acesta avea tulburări psihotice, iar medicii au descoperit că acesta consumase o substanță psihoactivă cannabis, acesta având sindrom depresiv.

Suceveanul a fost internat pe secția de Psihiatrie.

Alte stiri

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Reproducerea totală sau parțială a materialelor este permisă numai cu acordul expres al SuceavaNews.ro.
© Copyright SuceavaNews.ro | Gazduit de SpeedHost.ro | Realizat de DowMedia