Un bărbat, în vârstă de 37 de ani, din comuna Zvoriștea, a ajuns la spital, zilele trecute, după ce a încercat să se sinucidă după o ceartă cu mama iubitei sale.
El a fost găsit de o vecină legat de un copac cu o curea, intenționând să se spânzure. Femeia l-a salvat din ștreang și a sunat la 112.
Omul a fost dus cu o ambulanță la spital, unde a primit îngrijri medicale.
Reproducerea totală sau parțială a materialelor este permisă numai cu acordul expres al SuceavaNews.ro.
© Copyright SuceavaNews.ro | Gazduit de SpeedHost.ro | Realizat de DowMedia