Bărbat de 29 de ani escortat de polițiști după gratii. Vezi ce a făcut!

1 decembrie 2018

Un bărbat de 29 de ani, din comuna Bilca, a fost escortat de polițiști după gratii după ce a fost condamnat la 11 luni și zece zile de închisoare.

„La 29.11.2018, Secția 4 Poliție Rurală Gălănești a primit spre aplicare mandatul de executare a pedepsei închisorii emis de Judecătoria Rădăuți, în aceeași zi, față de un bărbat de 29 de ani, din comuna Bilca, condamnat la 11 luni și 10 zile de închisoare cu executare pentru săvârșirea infracțiunii de „conducerea unui vehicul sub influența alcoolului sau a altor substanțe””, precizează IPJ Suceava.
like facebook, suceava, news, stiri
Bărbatul, ce nu figura urmărit, a fost identificat de polițiști la domiciliu, fiind reținut, escortat și încarcerat în Penitenciarul Botoșani.

Alte stiri

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Reproducerea totală sau parțială a materialelor este permisă numai cu acordul expres al SuceavaNews.ro.
© Copyright SuceavaNews.ro | Gazduit de SpeedHost.ro | Realizat de DowMedia