Vezi cine este femeia găsită moartă pe masivul Rarău!

10 mai 2015

inecat mort medicina legalaCadavrul găsit în putrefacţie pe masivul Rarău este al unei femei de 55 de ani din Piatra Neamţ, Olga Vaman, care a plecat de acasă, pe 10 ianuarie, în pelerinaj la mănăstiri din Bucovina şi nu s-a mai întors. Familia a dat-o dispărută pe 20 ianuarie.

like-facebookOlga Vaman mergea spre Schitul de pe masivul Rarău, dar la un moment dat i s-a făcut rău şi a murit. Necropsia a arătat că decesul femeii a survenit din cauza insuficienţei cardio respiratorii pe fondul fibroze ischemice, pe 20 ianuarie.

În plus, femeia avea dislocat braţul drept, existând suspiciuni că animalele sălbatice ar fi tras de ea.  Poliţiştii susţin că nu există suspiciuni de omor. Trupul neînsufleţit al acesteia a fost găsit, sâmbătă, în jurul orei 10.30, de un bărbat care urca pe munte şi a sunat imediat la 112.

Macabru! Cadavrul unei femei, în stare de putrefacţie, descoperit pe masivul Rarău

Alte stiri

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Reproducerea totală sau parțială a materialelor este permisă numai cu acordul expres al SuceavaNews.ro.
© Copyright SuceavaNews.ro | Gazduit de SpeedHost.ro | Realizat de DowMedia