Petrecere terminată prost pentru un tânăr de 17 ani. A rămas fără telefonul mobil și s-a ales cu un pumn în nas

16 decembrie 2018

O petrecere într-o locuință din municipiul Suceava s-a terminat prost pentru un tânăr de 17 ani din comuna Berchișești.

Vineri noapte, Cosmin Andrei G. a mers la locuința unui amic de pe strada Mirăuți, unde s-a distrat împreună cu mai multe persoane, consumând băuturi alcoolice şi ascultând muzica la telefonul mobil al său.

La un moment dat, acesta a mers să mai cumpere băutură, lăsând telefonul în locuinţă, unde au rămas mai multe persoane, printre care și Vasile M. de 23 de ani.

Când s-a întors, a văzut că telefonul nu mai este unde l-a lăsat și l-a învinuit pe tânărul de 23 de ani.

Acesta a negat că l-ar fi luat și l-a lovit pe adolescentul de 17 ani.

Polițiștii fac cercetări pentru furt și lovire sau alte violențe.

Alte stiri

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Reproducerea totală sau parțială a materialelor este permisă numai cu acordul expres al SuceavaNews.ro.
© Copyright SuceavaNews.ro | Gazduit de SpeedHost.ro | Realizat de DowMedia