Un șofer neatent și-a parcat mașina direct în calea trenului, vineri dimineață, în zona Rădăuți, și s-a făcut nevăzut.
Cu calea ferată blocată, trenul a oprit, iar câțiva oameni au ridicat mașina și au scos-o de pe șine pentru a debloca circulația.
Trenul „Săgeata albastră” a ajuns, vineri, pentru prima dată pe ruta Dornești- Putna.
Reproducerea totală sau parțială a materialelor este permisă numai cu acordul expres al SuceavaNews.ro.
© Copyright SuceavaNews.ro | Gazduit de SpeedHost.ro | Realizat de DowMedia
[…] FOTO Și-a parcat mașina pe calea ferată. Câțiva localnici au mutat-o din calea trenului […]