Un bărbat a ajuns la spital din cauza soției sale. Ce i-a făcut femeia

31 iulie 2017

O femeie din comuna Poiana Stampei, sătulă de scandalurile cu soțul său, s-a răzbunat pe el...băgându-l în spital.

Totul s-a petrecut sâmbătă seară, când femeia, aflându-se în stare de ebrietate, după o ceartă cu soțul său, de 64 de ani, a luat o oală cu apă fierbinte de pe foc și i-a turnat-o direct pe spate.

Omul a ajuns de urgență la spital, cu arsuri de gradele II și III.

Reacția femeii nu l-a înfuriat pe bărbat încât să depună plângere la Poliție.

Alte stiri

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

One comment on “Un bărbat a ajuns la spital din cauza soției sale. Ce i-a făcut femeia”

Reproducerea totală sau parțială a materialelor este permisă numai cu acordul expres al SuceavaNews.ro.
© Copyright SuceavaNews.ro | Gazduit de SpeedHost.ro | Realizat de DowMedia