Patru persoane, printre care doi copii, au ajuns la spital intoxicate cu fum

28 decembrie 2018

Patru persoane, printre care doi copii de trei și patru ani, au ajuns la spital, în noaptea de miercuri spre joi, după ce s-au intoxicat cu fumul de la o sobă.

Familia, din satul Bursuceni, comuna Verești, dormea în aceeași  cameră, iar la un moment dat, în timpul nopții, bărbatul de 26 de ani a simțit mirosul înțepător de fum.

like facebook, suceava, news, stiriA strigat repede la mama sa, care a reușit să îi scoată pe toți din încăpere și să sune la ambulanță.

Toți patru au fost duși cu o ambulanță la spital și au primit îngrijiri medicale pentru intoxicația cu monoxid de carbon.

Alte stiri

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Reproducerea totală sau parțială a materialelor este permisă numai cu acordul expres al SuceavaNews.ro.
© Copyright SuceavaNews.ro | Gazduit de SpeedHost.ro | Realizat de DowMedia